KONST / Litografier / Färglitografi 8605428
nr 860 5428
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 34/110, signerad, motivet: 23x40
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 november 2013
kl 20:03:26
500 kr
700 kr
900 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson